Info blokINFO BLOK


NOVÉ BALENIA PARADYZ!

Paradyz prechádza na novú hrúbku dlažieb v rozmeroch 60x60, 40x40 a 30x30 cm. S tým súvisí aj zmena ks a m2 v balíku a taktiež množstva m2 na palete. Na nové balenia sa prechádza postupne podľa výroby. Prikladáme pdf, kde sa nachádzajú všetky položky, ktorých sa to týka: Nové balenia dlažieb.pdf


UKONČENIE VÝROBY CERSANIT!

Vážení zákazníci, v cenníkoch nájdete súbory s položkami, u ktorých je ukončená výroba. V dokumente DOPREDAJ je ukončená výroba, ale dopredávajú sa zásoby, ktoré sú skladom. V dokumente VYRADENÉ sú položky, ktoré už nie sú skladom u dodávateľa.


UKONČENIE VÝROBY PARADYZ!

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás upozorniť na končiace série a produkty z Paradyz-u. Produkcia vybraných položiek bude definitívne ukončená ku 31.12.2022. Kompletný zoznam výpredajových položiek nájdete v cenníkoch.

NOVÝ CENNÍK PARADYZ!

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu neustále rastúcich cien energií dôjde k navýšeniu cien obkladov a dlažieb. Od 1.10.2022 bude v platnosti nový maloobchodný cenník obkladov a dlažieb PARADYZ! Akcie na obklady a dlažby sú na Paradyz zrušené, po aktualizácii cenníka budú nastavené nové akciové ceny. 

Nový cenník nájdete v CENNÍKOCH. Aktualizácia cenníka - doplnené aj nové kolekcie. 

  

NOVÝ CENNíK CERSANIT - OPOCZNO!

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 10. 10. 2022 dôjde z dôvodu neustále rastúcich cien energií k navýšeniu cien obkladov a dlažieb. Objednávky odoslané a potvrdené do 10. 10. 2022 budú ešte v starých cenách.  Akciové ceny platia do 6.10. 2022 na tovar skladom, príp. objednávkový tovar potvrdený u dodávateľa. 

Nový cenník nájdete v CENNÍKOCH. 


NOVÝ CENNíK CERSANIT - SANITA!

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu neustále rastúcich cien energií je od 21.9.2022 v platnosti nový maloobchodný cenník CERSANIT-SANITA!

Nový cenník nájdete v CENNÍKOCH. 


AKTUALIZÁCIA KONTAKTNÝCH ÚDAJOV

Prosím skontrolujte si správnosť vo Vašom zákaznckom konte. Prišlo nám viacero pripomienok, že Vám nechce uložiť fakturačnú/dodaciu adresu a musíte ju zakaždým vypisovať. Z tohto dôvodu sme aktualizovali tieto údaje a veríme, že problém s dopĺňaním adresy je vyriešený. v prípade nesprávnych údajov (fakturačná, dodacia adresa) alebo pretrvávajúcich problémov nás, prosím, kontaktujte na emailovej adrese: prijemvelkoobchod@technotherm.sk.


NOVÉ KOLEKCIE PARADYZ!

Vážení obchodní partneri, dávame Vám do pozornosti nové kolekcie od výrobcu PARADYZ! Všetky kolekcie sú doplnené na našom eshope. 


NOVÝ CENNÍK PARADYZ!

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 15.4.2022 je v platnosti nový maloobchodný cenník obkladov a dlažieb PARADYZ!  

Nový cenník nájdete v CENNÍKOCH.


NOVÝ CENNíK CERSANIT - SANITA!

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 1.4.2022 je v platnosti nový maloobchodný cenník CERSANIT-SANITA!

Nový cenník nájdete v CENNÍKOCH. 


NOVÝ CENNíK CERSANIT - OPOCZNO!

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 01. 01. 2022 je v platnosti nový maloobchodný cenník obkladov a dlažieb OPOCZNO-CERSANIT.

Nový cenník nájdete v CENNÍKOCH.
Loading...
Loading...